CHERIS Trading v.o.s.

Jsme česká soukromá rodinná firma řízená majitelem již po dvě generace. Společnost CHERIS Trading v.o.s. byla založena 23. 12. 1992, na trhu jsme tedy více jak čtvrt století. To zároveň rozhodně považujeme za jedno  z hledisek předpokladu stability. Stěžejní činností společnosti je přeprava zboží plachtovými a chladírenskými návěsy do Španělska.

K přepravám používáme od počátku výhradně vozidla značky Volvo. Magazín společnosti Volvo Globetrotter o nás v roce 2008 napsal:

Společnost Radka a Kateřiny Šlajcherových podniká od roku 1992 a podle slov Radka Šlajchera tak činí s vědomím a přesvědčením, že „nákladních vozidel je mnoho, ale Volvo je Volvo“ Oba manželé k tomu dodávají:  „Pro nás to není jen stroj, je to organismus, který má duši“.

V roce 1995 byla založena společnost CHERIS Trad s.r.o., která přebírá štafetu v dopravě a je provozovatelem dopravních činností dříve poskytovaných společností CHERIS Trading v.o.s. Samozřejmostí je skutečnost, že provozuje výhradně vozidla, která jsou ve vlastnictví společnosti CHERIS Trading v.o.s.

Pro majitele je charakteristické přímočaré rozhodování, které je vždy vyváženou kombinací rozumu a citu. Za nejdůležitější bychom označili umění rozhodovat se rychle a zároveň správně, a za učiněná rozhodnutí umět nést odpovědnost.

 

Radek Šlajcher
K. Šlajcherová

Historie firmy

historie firmy

Naši partneři